הרצאות

עורכת-דין מרצה ומגשרת, מומחית במשפט הפלילי, מייצגת נאשמים ועצורים במשפט הפלילי בכל ערכאות בתי המשפט, מרצה לקהל הרחב במגוון נושאים נרחבים הפונים לכלל האוכלוסיות, מוכרת כמרצה ברשת עתיד ולגמול השתלמות א,ב.

 

הרצאות במגוון נושאים:

 

"משפטים שעשו היסטוריה", מבט מרתק למערכת בתי המשפט בישראל, איך היא עובדת? ואיך קורה שאדם נורמטיבי לחלוטין מוצא את עצמו יום אחד מאחורי סורג ובריח? סקירה עוצרת נשימה של משפטים מהעבר ומההווה שהפכו עולמות, שינו את פני החברה הישראלית ואף הצליחו לשנות את החוק.

 

תלונות שווא והטרדות מיניות בתקשורת: לשון החוק למניעת הטרדה מינית , תלונות על הטרדות מיניות שמוצאות את עצמן בלב התקשורת, איך הפכנו להיות שופטים במשפט שדה של אדם שלא הורשע בדין? עוצמת התקשורת והיכולת שלה להרוס מוניטין שנבנה כל החיים. תופעת ה"תלונות שווא" למה לא מדברים על זה? וכמה נזק היא גורמת.

 

 

"כן, לא שחור לבן" על הגזענות בחברה הישראלית בראי מערכת המשפט: האם הגזענות היא חלק בלתי נפרד ממערכת אכיפת החוק? איך קורה שאדם איבד את חייו ואף אחד לא נותן את הדין על כך? האם ישנם אנשים "שקופים"? הרצאה שנותנת קול לאותם אנשים שאיבדו את קולם ומספרת את סיפורם.

 

"איך זה מרגיש להיות אישה בישראל"? הרצאה לקהל הנשי, ניתוח מעמיק של סוגיות בוערות במרחב הישראלי- איתן צריכות להתמודד נשים בחיי היום יום, מהם הכלים העומדים לרשותן  ואיך יכול הכוח הנשי להזיז הרים ועולמות.

 

 

הזמן הרצאה עכשיו >>